Чемпіонами України з морського триборства стали чоловіча та жіноча команди Черкащини

Фото з фейсбук-сторінки Управління

Чоловіча команда області стала посіла перше місце чемпіонату України з морського триборства.

Про це повідомили в пресслужбі Управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чоловіча команда області у складі Віталій Снесар, Денис Снесар, Дмитро Котіков, Ростислав Левцов та Данііл Смірнов стали чемпіонами України.

Жіночий збірний колектив у складі Анастасія Снесар, Іванна Дибченко, та Фаіна Кошова також вибороли золоті медалі.

Команда старшої вікової групи у складі Денис Скринський, Максим Круть, Дмитро Токман, Данііл Парначов та Дмитро Нечко посіли друге місце.

Команда Черкаської область другий склад спортивного клубу “Рятівник” у складі Максим Настасиєнко, Дмитро Чумаченко, Дмитро Петров, Сергій Рудий, Антон Кречик – на третьому місці.

Спортсмени Черкаської області середньої вікової групи в складі В’ячеслав Комар, Прохор Кириленко, Максим Ткачук, Олександр Стрижак, Роман Галкін здобули бронзу.

Наталія Арафаілова, Катерина Єлісєєва та Сніжана Скляр також закріпились на третій сходинці турнірної таблиці.

Чемпіонат тривав у Черкасах з 26 до 28 березня. На змагання завітали 10 областей – загалом 160 спортсменів.