Цього тижня “Черкаські Мавпи” зіграють два матчі Суперліги

“Черкаські Мавпи” 7 та 9 квітня приймають матчі української Суперліги.

Про це повідомляють у пресслужбі “Мавп”.

У Черкасах стартує четверте коло баскетбольної Суперліги України. 7 квітня місцеві “Мавпи” на паркеті ПС “Будівельник” приймають “Харківських Соколів”. Харків’яни – один із головних суперників команди в боротьбі за плей-оф. Матч стартує о 19:00.

Уже найближчої п’ятниці, 9 квітня, “Черкаські Мавпи” зустрінуться із чинним чемпіоном України “Дніпром”. Початок гри о 18:30.

Відзначимо, що матчі дозволено проводити із глядачами у кількості не більше 30% від заповненості ПС “Будівельник”.

Нагадаємо, що “Черкаські Мавпи” цього сезону здобули 12 перемог і 17 разів поступилися. У результаті займають восьме місце у турнірній таблиці. Днями черкаська команда відіграла у фіналі Кубка України, де поступилася “Будівельнику”.