Черкаські спортсмени вибороли “золото” та “бронзу” на Кубку світу в Єгипті (ФОТО)

Спортсмени Ілля Ковтун та Назар Чепурний вибороли перші та треті місця на Кубку світу з окремих видів багатоборств з гімнастики спортивної у Cairo ART World Challenge Cup.

Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

Кубок світу відбувся 3-6 червня в місті Каїр (Арабська республіка Єгипет). Черкаську область у збірній Україні представляли на змаганнях спортсмени Назар Чепурний та Ілля Ковтун.

На змаганнях Назар Чепурний виборов золоту медаль в опорному стрибку, а Ілля Ковтун у цій вправі став бронзовим призером. На паралельних брусах Ілля став третім, а у вправі на поперечині став чемпіоном .

Надалі  спортсмени виступатимуть на третьому етапі Кубка світу, який відбудеться в хорватському Осієку 12-13 червня.

Додамо, першого для Ілля Ковтун став чемпіоном у вільних вправах та на конь-махах. А Назар Чепурний виборов бронзу на конь-махах.