В Умані вперше змагались ветерани на байдарках і каное

В Умані вперше відбулись IX літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті ім. М. Баки з веслування на байдарках і каное.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Ігри тривали 17-18 липня. Змагались ветерани спорту у вікових категоріях від 35 років і до 80+. Загалом на змагання прибули понад 120 представників із 10 областей. Черкаську область представляли 20 спортсменів із Черкас, Сміли та Умані.

Черкащина посіла друге командне місце серед своєї групи областей, де культивується цей вид спорту, поступившись за кількістю медалей Херсонській.

Уманчанин Олег Ганіч разом із черкащанином Анатолієм Калініченком здобув “золото” у заїзді байдарки-двійки на дистанціях у 500 і 200 метрів. Також Анатолій Калініченко у своїй віковій категорії виборов перемогу на дистанції у 1000 метрів, прийшов другим на 500-метрівці та третім – на 200.

Змагались і каноїсти ветеранського спорту Черкащини. У цій категорії область представляли Олексій Яковченко, Сергій Юрчук та Віталій Харченко. Жінок у категорії 60-64 роки у заїздах на байдарках представляла Рая Вонарх. Уманчани Роман Діденко та Дмитро Федько здобули бронзові нагороди  у віковій групі 45-49 років.

– Відсьогодні і надалі в Умані будуть проходити чемпіонати України з веслувального спорту. Встановлена вишка обладнана відеофінішем для фіксації перетину фінішної лінії учасниками змагань, а поряд збудований стартовий пліт. Тож тепер спортсмени мають комфортні умови для перегонів на байдарках і каное, – зазначила міська голова Умані Ірина Плетньова.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.