Черкаські Мавпи поступилися Харківським Соколам

Черкаські Мавпи відіграли товариський матч із Харківськими Соколами. Гра у рідних стінах завершилася з рахунком 68:75.

Про це повідомляє пресслужба черкаського БК.

“Мавпи” і “Соколи” жваво розпочали гру. Гості одразу повели в рахунку, втім у стартові хвилини у черкасців непогано відповідав Родні Первіс. Захисник поцілив два триочкових поспіль. Втім “Харківські Соколи” продовжили гнути свою лінію, тоді як у “Мавп” було дуже багато бажання забити, втім зробити це вдавалося вкрай рідко, що і позначалося на результаті.

Наприкінці першої і на початку другої чверті гості вже мали двозначну перевагу. Особливо черкасцям докучав форвард Макс Махоні. Ряд змін та ротація складу дещо змінила малюнок гри. У середині чверті черкасці завелися і здійснили свій ривок. Чудовий захист по всьому майданчику, важливі тричокові від Кольченка та Романовського дозволили “Мавпам” наблизитися на відстань всього трьох очок – 39:42.

Після великої перерви гості знову почали відриватися. Підопічні Валерія Плєханова стали чіткіше діяти на своїй половині майданчика і ловити черкасців на втратах. “Мавпи” знову поверталися в гру і скорочували відставання, але на більше не вистачило. Харків’яни чіткіше відіграли останні хвилини і таки втримали переможний для себе результат – 68:75.