На відкритті книжкового фестивалю вручили премію “Книга Сhebookfest-2021”

У Черкасах відбулось офіційне відкриття четвертого книжкового фестивалю. Під час нього організатори вручили спеціальну премію “Книга Сhebookfest-2021”.

Офіційно відкрили #chebookfest сьогодні о 16:00. Окрім вітального слова, організатори вручили авторам та видавництвам спеціальну премію “Книги Сhebookfest-2021”. Переможців визначили в 10 категоріях, а також вручили й спеціальні відзнаки.

Зокрема, у категорії національна ідентичність перемогу отримала книга “Congo- Донбас. Гвинтокрилі флешбеки” Василя Муліка (видавництво “Білка”).

Книга “Провінціал” Олексія Філановського (видавництво “Фабула”) здобула відзнаку як краща книга в категорії сучасної художньої української літератури. Натомість “Ми, забуття, яке настане” Ектора Абада Фасіолінсе (видавництво “Компас”) стала кращою в номінації зарубіжна художня література.

Кращою науково-популярною книгою для дорослих стала “Путівник усесвітом для скептиків” Стівена Новелла (видавництво “Жорж”).  А книга “Експедиція за дивовижними тваринами” Олени Шкаврон, Наталії Шейн (видавництво “Час майстрів”) стала кращою науково-популярною книгою для дітей.

У категорії мотиваційна і бізнесова література перемогу здобула “37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи” Ольги Корнюшиної (видавництво “Наш Формат”).

Окрім цього, перемогу в інших номінаціях здобули:

  • Всезнатика. Малятко – розумнятко” Василя Федієнка (видавництво “Школа”) – книга для найменших (0-3 роки);
  • “Щоденник жовтого пса” Юлії Воротної (видавництво ‘Читай українською”) – книга для дошкільного віку (3-6 років);
  • “Династія Криворучків” Павла Беренсевича (видавництво “Школа”) – книга для молодшого шкільного віку (6-12);
  • “#Фізик” Тетяни Рубан (видавництво “Талант”) – підліткова література;
  • “Герой-горобець. Банди Нью-Йорка” Романа Крижанівського, Ксенії Йоєнко (видавництво “ТУТ”) – візуальна книга.

Вручили на фестивалі й спеціальні відзнаки. Так, книга “Під покровом Холодного Яру” Олександра Солодаря (Видавництво Ю. А. Чабаненко) отримала спеціальну відзнаку Василя Шкляра, а “Як Україна втрачала Донбас” Дениса Казанського, Марини Воротинцевої отримала спеціальну відзнаку мера Черкас.

Спеціальну відзнаку організаторів фестивалю вручили книзі “Все це триватиме далі” Анни Санден, Віри Кордоби (видавництво UAComix).

Додамо, до участі в конкурсі приймалися книги, що були видані в Україні впродовж 2021 року та не містили матеріалів, заборонених до публікування та розповсюдження чинним законодавством України.

Нагадаємо, четвертий книжковий фестиваль триватиме в Черкасах протягом 1-3 жовтня в обласній філармонії. Вхід на нього – безкоштовний. Відвідувачі можуть не лише ознайомитися та придбати книги українських видавництв, а й поспілкуватися з авторами та відвідати тематичні лекції, фотозони й послухати етно-рок. Діють на території фестивалю й локації для дітей.

Також на фестивалі черкащани  зможуть долучитися до збору літератури для військових.

Із програмою #chebookfest можна ознайомитись ТУТ.

ПРОХОДЬ ТЕСТ ВІД “18000” ТА ДІЗНАВАЙСЯ, ХТО ТИ З ГЕРОЇВ ТВОРІВ УЧАСНИКІВ КНИЖКОВОГО ФЕСТИВАЛЮ
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *