“Черкаські Мавпи” розгромлені “Прометеєм”

Прометей переміг вдома Черкаських Мавп у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 100:54.

Про це інформують на сайті ФБУ.

Згідно з повідомленням, Прометей переважав Мавп фактично за всіма показниками: більше та влучніше атакував, краще грав під кільцями, менше втрачав. Відтак уже за підсумками першої половини слобожанці відірвалися на 26 очок. Заключним у другій чверті став ефектний данк Еванса.

По перерві хід матчу не змінився. Черкасці ніяк не могли налагодити ефективну взаємодію та зупинити потужний тиск господарів. Слобожанців зовсім не стримувала відсутність у заявці на матч Діанджело Харрісона, який став найрезультативнішим у команді в попередньому матчі Ліги чемпіонів.

У підсумку в господарів 10 та більше очок набрали сім гравців, а Доу підібрався до цієї межі на відстань одного влучання.