У Довбика ще один дубль. Він – кращий бомбардир чемпіонату

Черкасець Артем Довбик у складі “Дніпра-1” забив дубль.

27 листопада “Дніпро-1” і “Ворскла” зіграли за третє місце в Українській прем’єр-лізі. Гра завершилась із рахунком 5:1 на користь дніпрян.

Відкрив рахунок гравець “Дніпра-1” вже на 11 секунді. Гуцуляк забив найшвидший гол сезону. Долучився до перемоги й черкасець. Перший гол Довбика був на 52 хвилині матчу. Другий – уже за дві хвилини.

Після цього було ще два голи від дніпрян. Водночас гості встигли забити лиш один гол на 84 хвилині.

Після цієї перемоги “Дніпро-1” отримало третє місце УПЛ. Наблизитись із різницю в один бал до цієї команди зможе тільки “Зоря”, яка сьогодні зіграє з “Олександрією”.

Нагадаємо, Артем Довбик очолив список бомбардирів Української прем’єр-ліги. Цього сезону черкасець уже забивав одразу два м’ячі в одному матчі.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.