Черкаський веслувальник здобув кубок Андрія Хіміча

Черкащанин Михайло Назаренко виборов кубок олімпійського чемпіона Андрія Хіміча.

Про це повідомили в пресслужбі департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Відкритий Чемпіонат області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор 1964 року в Токіо Андрія Хіміча відбувся в Умані.

Учасники змагались в різних вікових категоріях на водні дистанції 200, 500 та 1000 метрів. Учасниками змагань стали близько ста спортсменів із Черкас, Умані та Сміли.

Головний приз – кубок олімпійського чемпіона Андрія Хіміча здобув вихованець КДЮСШ з веслування Михайло Назаренко. Він став кращим на дистанції 1000 метрів у каное.

Додамо, 19-річний черкасець Михайло Назаренко – неодноразовий переможець змагань різного рівня, понад 9 років займається у КДЮСШ з веслування та є майстром спорту.

Нагадаємо, черкащанин Андрій Пензай представлятиме Україну на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.