Юний вихованець “Мавп” у складі збірної виступає на міжнародному турнірі

Цьогоріч у складі молодшої кадетської збірної України виступає гравець “Черкаських Мавп-05” Владислав Єфіменко.

Про це інформують на сайті клубу.

Збірна України U-14 провела свій черговий матч на турнірі Slovenia Ball, який є своєрідною першістю Європи для збірних U-14, адже офіційні чемпіонати Європи розігрують починаючи з U-16. У черговому матчі підопічні Дмитра Коломийченка впевнено перемогли однолітків з Болгарії із рахунком 80:56.

Вихованець "Черкаських Мавп" у складі збірної України грає у престижному турнірі (ФОТО)

mavpabasket.com (Владислав Єфіменко (другий зліва)

Українські хлопці добре почали матч та за перші два періоди зуміли заробити десять балів переваги на суперниками, проте, надзвичайно важливий ривок збірна України здійснила дещо пізніше, у третій чверті.

З самого початку десятихвилинки команда побігла в атаку та почала влучати більшість своїх кидків, одночасно добре працюючи і в захисті. В підсумку цю чверть українська команда виграла з перевагою у 13 балів, що і стало запорукою загального успіху.

В останній десятихвилинці наші суперники дива зробити не змогли – в підсумку впевнена перемога з рахунком 56:80.

Владислав Єфіменко за 11 хвилин на паркеті здобув 7 очок, здійснив 1 підбирання, 1 блок-шот та віддав 1 передачу.