Черкаський велосипедист виграв чемпіонат України

З 17 до 20 жовтня у Харкові відбувається відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос). Золото виборов спортсмен з Черкас Віталій Новаковський.

Як пише видання “Табло“, вчора, 19 жовтня, спортсмени змагались в індивідуальній гонці на час серед чоловіків.

Черкащину представили чотири учасники: Віталій Новаковський, Костянин Рибарук, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко. Серед 18 учасників третє місце вдалось здобути Костянтину Рибаруку. А Віталій Новаковський виборов золото і став чемпіоном України.

Віталій Новаковський: «Гонка була фізично складною, але для нас, спортсменів з шосейною підготовкою, вона дуже підходила. Тому що було багато рівних ділянок на трасі. Ми змогли взяти силою і швидкістю. Те, що ми вміємо. Коли я фінішував, то під’їхав до свого напарника Костянтина Рибарука. Він на мене подивився і сказав: «Вітаю тебе». Я радий, що Черкаси повезуть додому дві медалі з чемпіонату України. Це дуже круто».