Черкаські стрільці привезли нагороди з чемпіонату України (ФОТО)

Черкаські стрільці привезли нагороди з чемпіонату України з кульової стрільби.

Про це повідомляють на сторінці Відділення НОК України в Черкаській області.

Із 1 по 6 серпня у Вінниці проходив чемпіонат України з кульової стрільби, що став першим після карантину для українських стрільців. Сезон розпочали юніори – 2000 року народження та молодше.

Серед переможців змагань опинилися й черкащани. Так, Максим Хроненко став дворазовим чемпіоном у вправах зі стрільби з малокаліберної зброї.

Відкриттям сезону став Олексій Культенко, який виборов дві бронзові нагороди, змагаючись зі спортсменами на 6 років старшими за нього.

Результативно підтримав команду і Денис Охота, завдяки чому команда хлопців посіла 4 місце у вправі МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи).

Досягла високих результатів і жіноча частина команди. Дар’я Боєва посіла 6 місце у фіналі вправи МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки 3 по 40 з положення лежачи, стоячи та з коліна). Марія Іщенко стала 6-ою у вправі МГ-9. Наймолодша черкаська спортсменка Дарина Дорошенко показала достойний результат, і команда дівчат посіла 10 місце з 16 команд-учасниць.