“Мавпи” знову програли вдома

У грі Суперліги Паріматч “Черкаські Мавпи” поступилися “Тернополю” з рахунком 60:98.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських мавп”.

Цієї гри до складу команди “Мавп” повернулося кілька основних гравців. На майданчик вийшли Лакі Джонс, Володимир Конєв та Сеад Хаджифейзович.

Уже першої чверті “Мавпи” відставали від гостей. Вона завершилась із рахуном 15:31 на користь “Тернополя”.

У другій чверті  “Мавпи” стали більш продуктивними. Та все ж перемогу в першій половині гри отримали гості – 37:47.

Після великої перерви колишній капітан “Мавп”, який грає нині за “Тернопіль”, поцілив одразу три дальніх у кошик своєї колишньої команди. У результаті в третьому періоді різниця між командами сягнула 17-ти балів.

В останній чверті від черкащан вийшли на паркет юні вихованці.  У підсумку гра завершилася з рахунком – 60:98.

Найрезультативнішим серед “Черкаських Мавп” став Лакі Джонс, який здобув 15 очок та зробив 7 підбирань.

Нагадаємо, що минулу гру “Мавпи” програли “Київ-Баскету” із завершальним рахунком 67:102.