Студенти ЧНУ привезли нагороди чемпіонату України з велоспорту

Черкаську область на чемпіонаті України з велоспорту представили студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Черкащани повернулися з нагородами.

Про це повідомляє пресслужба ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту серед усіх вікових категорій відбувся у Львові. Змагалися спортсмени з Черкас, Києва, Вінниці, Львова, Тернополя та Хмельницького.

Черкащанин Віталій Новаковський став чемпіоном України у гонці з вибуттям і залишив позаду себе 28 суперників. Велосипедист переміг у груповій гонці темпо. У гонці кейрін (спринт) спортсмен здобув друге місце, а в груповій гонці на 120 кіл — бронзу.

У парній гонці на 100 кіл велоспортсменам Віталію Новаковському й Ростиславу Царану вдалось стати чемпіонами України.

У складі Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук та Ростислав Царан здобули бронзові медалі чемпіонату на дистанції 4 кілометри (16 кіл).