Черкаські спортсменки здобули перемоги чемпіонату світу з бодібілдингу (ФОТО)

Черкащанки виступили на чемпіонаті світу з бодібілдингу та вибороли нагороди. Змагання тривали з 6 до 8 листопада в Іспанії.

Про це повідомляє пресслужба в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Загалом за нагороди змагались учасники з Польщі, Іспанії, Угорщини, Словакії, Бельгії та Естонії. Черкаську область представляли п’ять спортсменок.

Марія Бурлака виборола золоту медаль та отримала абсолютну перемогу в категорії “майстер фітнес-бікіні”. Також стала чемпіонкою в категорії “фітнес-бікіні до 158 см”.

Олена Васільєва здобула бронзову медаль у категорії “майстер бодіфітнес”.

Наталія Поперечна посіла другу сходинку п’єдесталу пошани в категорії “майстер фітнес-бікіні” та четверте місце в категорії “фітнес-бікіні до 164 см”.

Інна Носоленко здобула четверте місце в категорії “фітнес до 163 см”. Також на четвертій сходинці зупинилась Анна Мамотько в категорії “артистик-фітнес”.

У підсумку черкащанки посіли четверте місце у загальному командному заліку національної збірної.