Черкаські лучники привезли низку нагород з турніру “Київська весна”

Фото зі сторінки Управління в фейсбуці

Черкащани взяли участь у традиційному відкритому турнірі зі стрільби з лука “Київська весна” й здобули низку нагород.

Про це повідомили на сторінці Управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Турнір тривав з 5 до 7 березня у столиці. Загалом за нагороди боролись понад 100 спортсменів у 7 категоріях з 7 областей України та міста Києва.

Черкаську область представляла команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 у складі 15 спортсменів та трьох тренерів.

Черкасцям вдалось привезти додому низку нагород.

Марія Гришко стала абсолютною чемпіонкою серед молодших кадеток, виборовши два золота. Артем Плата також абсолютний чемпіон серед молодших кадетів. Здобув два золота.

Руслан Чумак здобув бронзу в стартовому колі. Анастасія Савчук зі сріблом у особистій першості серед кадеток.