Черкасці бігтимуть “Напівмарафон Нова пошта”

13 Червня 2021
Соборна площа
марафон
Деталі

У Черкасах 13 червня відбудеться “Напівмарафон Нова пошта” в адаптивному офлайн-форматі.

Про це повідомили на сторінці департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Уже традиційно у Черкасах «Нова пошта» організовує забіги. Через епідеміологічну ситуацію в місті та країні дату проведення довелось дещо змінити, проте безпечні старти із урахуванням усіх карантинних вимог, все ж відбудуться.

“Напівмарафон Нова пошта. Черкаси” за підтримки Черкаського міської ради, стартуватиме з Соборної площі. Зареєструватися на забіги можна ТУТ.

Учасникам доступні забіги на дистанції від 1 до 21 км, а також в естафета на 21 км і командна гонка на 5 км. На маршруті передбачено все необхідне для комфортного забігу: роздягальні, пункти охолодження, харчування і гідратації, медичний супровід на трасі та фініші.

Під час забігів будуть вжиті належні заходи безпеки: температурний скринінг, масковий режим, соціальна дистанція, обмежена кількість учасників на дитячих дистанціях – не більше 100 осіб, засоби дезінфекції, відсутність місць для глядачів, старт групами з часовим інтервалом між бігунами, а для реєстрації результатів – персональні чіпи з номером учасника.

Також додатково буде огороджено маршрут, до стартового містечка матимуть доступ лише учасники, а кількість учасників дитячого забігу – обмежена. Старт відбуватиметься з 10-ти секундним інтервалом.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.