Через невідповідності депо новий дизель-потяг омине Черкащину

Працівники “Крюківського вагоно-будівного заводу” підготували листа на ім’я в.о. директора департаменту пасажирських перевезень АТ “Укрзалізниця” Олександра Болдова, у якому розповіли про неможливість експлуатації на Черкащині нового дизель-потягу.

Про це інформує видання “Кременчуцька газета”.

Як писав  “18000”, в “Укрзалізниці” планували використовувати на маршруті Черкаси – станція ім. Тараса Шевченка новий дизель-потяг  ДПКр-3, виготовлений минулого року. Втім, як зазначають у власному листі розробники потягу, Смілянське депо не відповідає габаритам потягу. Також відсутня можливість підключення 380 В, не передбачені домкрати для підіймання вагонів, немає можливості заправки поїзду водою, конструктивні особливості заправного пістолету не дозволяють заправляти його пальним, неможливо засипати пісок у пісочниці та відсутнє освітлення для проведення робіт у темний час доби.

Усі ці недоліки були виявлені під час тестової обкатки потягу на Черкащині.

Через те, що Смілянське депо не пристосоване для якісного обслуговування сучасного дизель-потягу, для нього шукатимуть новий маршрут та місце обслуговування.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Як Вам? Сумки бабусям хоч буде де запакувати?🤔 Його було придбано наприкінці грудня і планувалося використовувати на маршруті “Київ-Аеропорт Бориспіль” під брендом “Kyiv Boryspil Express”. Проте, через скорочення пасажиропотоку, для новопридбаного потягу вибрали інший маршрут. За попередніми планами, він курсуватиме саме на Черкащині. Потяг складається із трьох вагонів. У ньому передбачено 472 пасажирські місця (470 місць для сидіння і 2 місця для людей з інвалідністю на візках). Вартість потягу складає майже 177 млн гривень. Максимальна швидкість – 140 кілометрів на годину. Нині має розпочатися “обкатка” потягу по новому маршруту. . Відео: Анастасия Мамина Інфо: 18000 #news_cherkassy #cherkassy #che

Допис, поширений Новини Черкаси📰News Cherkassy (@news_cherkassy)

коментарі

4 Коментарі

  1. Обосрались несножечко

  2. “Смілянське депо”це щось нове і невідоме.Це де?

  3. Что за бред там 3 вагона как может габаритам не соответствует? Если это даже так то модернизируйте депо но это вранье депо огромное

  4. Черкаси перманентно обсираються на очах країни. Фу!..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.