Через задорого закуплені ЗІЗ у Черкасах оголосили підозру керівниці однієї з медустанов

Фото : СБУ в Черкаській області

У Черкасах оголосили про підозру керівниці однієї з поліклінік, яка уклала договори на закупівлю товарів для протидії COVID-19 за завищеними цінами. Унаслідок цього бюджету було завдано 2,4 млн грн збитків. 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

За даними слідства, виконуюча обов’язки директора поліклініки, не перевіривши середню ринкову вартість товарів, пов’язаних із запобіганням виникненню та поширенню COVID-19, уклала договори на їхню закупівлю. Унаслідок цього приватному товариству з бюджету було перераховано 7,9 млн грн, тоді як, згідно з проведеною експертизою, зазначені товари можна було закупити за 5,5 млн грн. Йдеться про дезинфікуючі засоби для обробки рук і шкіри та ЗІЗ.

Закупівля товарів за завищеними цінами призвела до надмірних витрат бюджетних коштів на загальну суму близько 2,4 млн грн.

19 листопада чиновниці повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним інтересам територіальної громади міста Черкаси (ч. 2 ст. 367 КК України).

За інформацією нашого видання, йдеться про закупівлю засобів захисту Черкаською міською консультативно-діагностичною поліклінікою на початку травня цього року. Тоді медики уклали декілька угод з київською компанією ТОВ “УНІКУМ” на постачання засобів захисту для лікарів з явно завищеними цінами.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.