Черкаські герої отримали нагороди на Іграх Нескорених

Invictus Games відбулися 14 вересня в Києві. Участь у змаганнях взяли 11 черкащан.

Про це повідомляє Інфоміст.

Цьогоріч організатори конкурсу вирішили не ділити призові місця, а вручити нагороди усім ветеранам, які брали участь у змаганнях.

Сергій Кривошея,  Віталій Степаненко, Олег Томачов, Олександр Рябошлик, Артем Лукашук, Антон Гуленко, Олександр Кіріченко, Сергій Прядко, Володимир Блуд, Олексій Драбовський, Олександр Ходос отримали медалі за виступи у різноманітних видах спорту.

Артем Лукашук змагався у спринті на 100 метрів, стрибках у довжину, штовхання ядра та веслування на тренажері (1 хвилина). Розповідає, що це його не перші Ігри. Бере участь у змаганнях вже третій рік поспіль:

Враження дуже класні, особливо, коли зустрічаєшся з побратимами, коли панує така дружня атмосфера. Відчуваю, що я у своєму руслі і працюю вподвійну силу.

Черкащанин Олег Толмачов у минулому році посів призове місце на цих змаганнях. Каже, що цьогоріч також готувався дуже посилено:

– Спорт є важливим у моєму житті. Ці змагання допомагають мені мотивувати себе та розвивати у цьому напрямку. Хочу популяризувати спорт серед молоді та серед поранених ветеранів.

На ручному велосипеді та у забігу на колясках виступав Сергій Прядко. Розповідає, що хоч готувався лише два місяці, однак результатом дуже задоволений:

– Атмосфера просто бомба. Дуже багато друзів зустрів. Перемога – то таке. Головне, що мені подобається мій результат.

Вже за кілька днів організатори обіцяють вирішити, хто попаде у склад національної збірної та поїде на Invictus games 2020 до Гааги. Під час відбору члени комісії будуть зважати не так на спортивні досягненн

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.