Віктор Євпак

Охорона “Софіївки” в наступному році коштуватиме 3,5 мільйона гривень

Послуги з охорони дендропарку “Софіївка” в Умані протягом наступного року коштуватимуть орієнтовно 3,5 мільйона гривень.

Інформація про закупівлю послуг опублікована на порталі Dozorro.

Згідно з техзавданням послуги з охорони території, майна та приміщень будуть здійснюватися із січня по грудень 2020 року. Загалом передбачена охорона 13 об’єктів. Частина з них буде охоронятися цілодобово, частина – по 15 годин, частина – посезонно.

Аукціон відбудеться 9 грудня.

Зазначимо, що охорона дендропарку протягом 2019 року коштувала дешевше – 2,7 мільйона гривень. Тоді замовник спочатку уклав одну угоду на 2,43 мільйони, а після реконструкції парку – ще додаткову угоду на 315 тисяч.  У 2018 році охорона парку обійшлася у 1,04 мільйони гривень, а у 2017 – 414 тисяч гривень.

Варто зазначити, що цьогоріч та торік послуги з охорони надавали підприємства, директором яких є або ж були Микола Бабич та Ігор Дроздов

У 2019 році – це ТОВ «Приватна служба охорони». У листопаді минулого року замість Бабича тут директором став Дроздов. У 2018 році – ПП «Конгрес охорона», де все відбулося навпаки: у листопаді замість Дроздова директором став Бабич.

коментарі

1 Коментар

  1. Ну да охранна стоїть 3.5 млн а зарплату охранніки платять всього 300 грн сутки скажіть хто за такі гроші хоче якісно працювати

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.