Сестра, мати, кум і водій Тренкіна судяться з мерією за 100 тисяч гривень

Господарський суд Черкаської області слухає справу за позовом Черкаської міської ради до підприємства ТОВ “Мітгар-Центр”. Йдеться про сплату останніми 81,3 тисячі гривень орендної плати за землю. 

Інформація про це міститься в реєстрі судових рішень. 

Відповідно до позовних вимог підприємство заборгувало міській раді суму за договором оренди земельної ділянки (прибудинкової території) на вулиці Героїв Дніпра, 61. Фактично ТОВ “Мітгар-Центр” отримало в користування цю ділянку в 2020 році. Саме попередній власник не здійснював платежі. У середині 2020 року була укладена додаткова угода до договору оренди землі від 2007 року. Нині приватне підприємство подало зустрічний позов до міської ради, яким вимагає визнати відповідну угоду недійсною, а також долучило до слухань як третю сторону представників ОСББ Героїв Дніпра 61 та 63. 

18 березня цього року Черкаська міська рада припинила право оренди цієї прибудинкової території згідно із заявою самого товариства. Водночас рішенням товариство зобов’язане компенсувати збитки за час фактичного користування землею. 

Засновниками ТОВ “Мітгар-центр” є члени родини секретаря міської ради Юрія Тренкіна – його мати Людмила Тренкіна, сестра Алла Коломієць, її чоловік Сергій Коломієць, колишній помічник, а зараз кум Євгеній Щербина, а також водій Василь Монастирецький. Усі вони мають частку по 20% у відповідному підприємстві, заснованому в березні минулого року. Загальний статутний фонд – 10 млн гривень.

Підприємство викупило нежитлове приміщення, в якому напередодні місцевих виборів, зокрема, розміщувався штаб партії ВО “Батьківщина” та “Центр захисту Черкащан”. А сам Юрій Тренкін публікував у мережі проєкти майбутнього приватного медичного центру, який мав з’явитися на тому місці. 

Як ми писали раніше, прокуратура намагається відібрати у водія Юрія Тренкіна Василя Монастирецького земельну ділянку, виділену йому у Соснівці 2018 року. Відповідно до генерального плану міста ця земля належить до лісових насаджень, утім втратить цей статус після ухвалення актуалізації. Крім того, Монастирецький офіційно володіє коштовним позашляховиком BMW X7, ринкова вартість якого близько трьох млн гривень. Саме цим позашляховиком користується Тренкін, він вніс його до власної декларації. 

До цього мерія вже судилася з ще одним “сімейним” підприємством родини Тренкіних “Хлібним домом Україна” про стягнення обов’язкових податкових платежів до міського бюджету. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.