У Черкасах мітингували на віче “Ні капітуляції” (ФОТО)

У неділю, 6 жовтня, черкасці на Віче проголосували за звернення до Верховної Ради, президента та прем’єрміністра щодо недопущення капітуляції України та впровадження “формули Штайнмаєра”.

Про це повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

Фото прес-служби ВО “Свобода”

Кількасот містян, політичних та громадських активістів зібралися для того, щоб висловити свою позицію щодо непогодження втілення у життя “формули Штайнмаєра”.

Люди виголошували гасло “Ні! Капітуляції” та тримали плакати “ПреЗЕдент новий – формули старі”, “Змова в Мінську – на нари”.

За словами очільника обласного осередку “Національного корпусу” Дмитра Кухарчука, загалом на Соборній площі зібралися близько півтисячі черкасців.

Мітинг відбувався без партійної символіки.

Фото Дмитра Кухарчука

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна у Мінську погодила текст “формули Штайнмаєра”. Тепер, за його словами, “формула Штайнмаєра” має бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі “не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції”.

Після такої інформації по країні відбулася низка мітингів. Зокрема, в Черкасах вночі 1 жовтня під обласним управлінням СБУ палили шини.

Звернення до президента щодо недопущення реалізації “формули Штайнмаєра” раніше підтримала міська рада Черкас.

9 жовтня у Черкасах попередньо має зібратися обласна рада, аби проголосувати подібне звернення.

Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.