Колишній гравець НБА гратиме в «Черкаських Мавпах»

«Черкаські Мавпи» підсилили команду американським свінгменом Родні Первісом. 27‐річний баскетболіст грає на позиції атакувального захисника.

Про це повідомили в пресслужбі баскетбольного клубу.

Свою кар’єру Родні Первіс розпочинав у команді університету Північна Кароліна Стейт. У наступні три сезони він захищав кольори університету Коннектикуту. В останньому сезоні в NCAA Первіс у середньому за гру здобував 13.8 очки (37.2% з гри, 34.1% триочкових), 3.1 підбирання, 2.5 передачі. На майданчику може закрити позиції першого та другого номерів.

Зауважимо, що Родні Первіс у студентській кар’єрі зустрічався на майданчику з черкащанином Святославом Михайлюком.

Баскетболіст не був обраним на Драфті НБА‐2017. Після цього потрапив до фарм клубу «Орландо Меджик» – «Лейкленд Меджик». У сезоні 2017/18 у середньому за гру в G‐Лізі здобував 20.5 очки, 3.9 підбирання, 3.5 передачі. У тому ж сезоні Первіс дебютував у НБА. На рахунку Родні 6.0 очки, 1.7 підбирання, 1.1 передачі у середньому за 16 матчів у найсильнішій лізі світу.

У минулому сезоні Первіс дебютував у Європі. Спочатку американець грав за команду «Бергамо Баскет», яка виступає у другому дивізіоні чемпіонаті Італії. У середньому за гру здобував 14.3 очки, 2.4 підбирання, 2.5 передачі. Завершував сезон Первіс у польскій команді «Вілскі Щецин». У Польщі баскетболіст здобував 9.3 очки, 3.0 передачі, реалізовуючи 46.9% кидків з гри, 54.5% триочкові.

Нагадаємо, що цього міжсезоння «Черкаські Мавпи» повернули до свого складу Олександра Кольченка та Макса Конате, а також перепідписала контракт із Сергієм Поповим.

Також новини «18000» є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *