Черкаські спортсмени здобули срібло та бронзу на чемпіонаті України з естафетного бігу

Черкаська команда здобула низку нагород на чемпіонаті України з естафетного бігу. Змагання пройшли вчора у Києві.

Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

У змішаній естафеті серед чоловіків/жінок 4×400 метрів у черкаські спортсмени Костянтин Кишкань, Тетяна Безшийко, Вікторія Ніколенко та Денис Нечипоренко вибороли друге місце.

У змішаній естафеті серед молоді чоловіки/жінки 4×400 Олександр Півняк, Євгенія Сизько, Дар’я Бережна та Антон Власенко також здобули срібні медалі.

Серед молоді та жінок U-23 4×400 черкащани Дарія Ополончик, Фаіна Кошова, Єкатерина Артеменко та Тетяна Безшийко посіли другу сходинку.

Третє місце у чоловіків 4×400 здобули Костянтин Кишкань, Дмитро Юнак, Владислав Клименко та Денис Нечипоренко.

Серед молоді та жінок U-23 4×400 черкаська команда у складі Яни Чорнобай, Катерини Артеменко, Фаіни Кошової та Дарії Ополончик виборола бронзові медалі.

Третє місце у змішаній естафеті серед юніорів/юніорок 4×400виборола наша команда у складі Миколи Стадніка, Юліани Каданцевої, Єлізавети Пріхно та Івана Варгатия.

У змішаній естафеті серед юнаків/дівчат U-18 4×400 черкащани Назар Дяченко, Анастасія Кравченко, Валерія Уманська та Антон Красота також зупинились на третьому місці.