Артем Довбик поставив крапку в матчі Україна – Шотландія (ВІДЕО)

Збірна України з футболу обійшла Шотландію з рахунком 3:1. Останній гол матчу оформив черкащанин Артем Довбик.

Черкащанин відзначився на останніх секундах матчу. Після передачі Зінченка, Довбик вийшов один на один із воротарем Шотландії й обіграв його.

Перший гол українці змогли забити на 33 хвилині матчу. Ярмоленко отримав м’яч від Малиновського і перекинув його через воротаря Шотландії. На початку другого тайму українці зробили рахунок 2:0. Яремчук відправив м’яч у дальній кут воріт суперника.

У результаті матчу, здобувши перемогу, українська збірна потрапила у фінал плей-офф відбору на чемпіонат світу-2022.

Нагадаємо, форвард футбольного клубу “Дніпро-1” черкащанин Артем Довбик може стати гравцем італійського “Торіно”.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу