Дванадцять медалей здобули черкаські велосипедисти на чемпіонаті України

Черкаські велосипедисти

Черкаські велосипедисти повернулись із чемпіонату України з 12 нагородами.

Про це інформують в управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

Чемпіонат України з крос-кантрі, елімінатору та шорт-треку серед усіх вікових категорій з велосипедного спорту маунтенбайк тривав із 30 жовтня до 1 листопада у Чернівцях.

Черкаську область представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 та школи вищої спортивної майстерності. Велосипедистам вдалось вибороти нагороди.

Спортсмени на чемпіонаті з велоспорту

У крос-кантрі серед дівчат 15-16 років на дистанції 9 кілометрів золоту медаль виборола Софія Запорожець, срібло – у Каріни Левченко.

Серед юнаків 13-14 років В’ячеслав Коноплянко посів третє місце. А серед дівчат 13-14 років на дистанції 6 кілометрів Ганна Позднякова стала срібною призеркою змагань.

Черкасці вибороли нагороди чемпіонату з велоспорту

У шорт-треку серед жінок до 23 років на дистанції 8,4 кілометри Вікторія Рибарук посіла друге місце. Серед юніорок на дистанції 7 кілометрів Єлизавета-Софія Зубкова виборола срібло. Серед дівчат 15-16 років на дистанції 4,2 кілометри Софія Запорожець стала чемпіонкою України, а Каріна Левченко здобула срібло.

Серед юнаків 13-14 років на дистанції 4,2 кілометри Богдан Ліщенко посів друге місце, а Дмитро Капітан став третім. А серед дівчат 13-14 років на дистанції 2,8 кілометри Ганна Позднякова – срібна призерка змагань, а у Каріни Ліщенко – бронза.

Додамо, за нагороди змагались спортсмени з Рівного, Хмельницького, Києва, Одеси, Волині та Чернівців.

Нагадаємо, “Черкаські Мавпи” залишив центровий, який нещодавно долучився до команди.

Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 5900!