Черкасець став триразовим чемпіоном України зі спортивного орієнтування

Черкаські орієнтувальники

Черкасець Єгор Зозуля виборов три перемоги на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Про це повідомили в пресслужбі відділення НОК у Черкаській області.

Збірна команда Черкаської області взяла участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Змагання тривали з 27 до 31 жовтня в селі Кам’яна Чернівецької області.

Черкащину представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкас.

Найкраще серед черкаських спортсменів виступив Єгор Зозуля, який став триразовим чемпіоном України зі спортивного орієнтування на короткій, довгій та подовженій дистанціях в групі Ч-12 (юнаки до 12 років). Також третє місце на короткій дистанції виборола Дарина Кошель.

Додамо, в чемпіонаті взяли участь близько 400 спортсменів з різних областей України.

Нагадаємо, дванадцять медалей здобули черкаські велосипедисти на чемпіонаті України.