З’явилося фото українського тральщика‐шукача мін «Черкаси»

У мережі з’явилися фото тральщиків‐шукачів мін проекту «Sandown», які мають увійти до складу Військово‐морських сил України. Серед них – «Черкаси».

Кораблі «Чернігів» та «Черкаси» 20 січня 2023 року сфотографував і опублікував у своєму твітері Майкл Катберт, пише «Мілітарний».

У твітері спеціалізованого видання Navy Loockout відзначили, що тральщики «прямують до  Розайта» – міста в Шотландії де діє, зокрема, верф компанії Babcock.

На фото видно, що на кораблі нанесли назви та символіку у формі гербів міст, на честь яких вони названі. Також на борту є номери – M310 («Чернігів») та M311 («Черкаси»). Номери кораблів відповідають номерам одноіменних тральщиків ВМСУ проекту 266М, які були втрачені в ході окупації Росією Автономної Республіки Крим у 2014 році.

Також видно, ймовірно, українські екіпажі, які зараз перебувають у Великій Британії на навчанні.

На тральщиках встановлена зброя – 30 мм морська автоматична гармата DS30M Mark 2.

Нагадаємо, ВМС України мають отримати два тральщика‐шукачі мін «Sandown» за угодою між Україною та Великою Британією, яку ратифікували у січні 2022 року.

Оперативні новини від команди «18000» – у нашому телеграм‐каналі «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини