Черкаські борці вибороли сім медалей чемпіонату України

Черкаські спортсмени стали чемпіонами та призерами чемпіонату України з боротьби самбо.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Змагання тривали серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат старшого віку та чемпіонат України серед дорослих тривав із 31 січня до 5 лютого у місті Львів. У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів із 21 області нашої країни.

Черкаські борці

Серед юніорок черкащанки вибороли три медалі:

• Яна Бардіш виборола ІІІ місце у ваговій категорії 53 кілограми;
  • Дар’я Харченко стала чемпіонкою України до 80 кілограмів;
  • Юлія Бондаренко здобула ІІІ місце у ваговій категорії до 57 кілограмів.

Борці з Черкащини

На рахунку дорослих чотири медалі:

• Алієв Рустам посів ІІІ місце у ваговій категорії 98 кілограми;
  • Владислава Торопцева виборола срібну медаль до 72 кілограмів;
  • Анастасія Атамась здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 54 кг.
  • Анастасія Комович стала чемпіонкою України у ваговій категорії + 80 кілограмів.

Чемпіонат із самбо

Додамо, Анастасія Комович, Владислава Торопцева у складі збірної команди України виступлять на Кубку світу, який відбудеться на Кіпрі 21 лютого.

Нагадаємо, черкащани вибороли особисті та командні нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”