В Україні треба поповнювати мобілізаційний ресурс, щоб замінити тих, хто вже довгий час на передовій. Водночас спостерігають падіння ентузіазму в людей призивного віку.
Про це розповіла керівниця пресцентру ОК “Південь” Наталія Гуменюк в інтерв’ю Радіо Свобода .
– Є абсолютна потреба, оскільки всі ми співчуваємо і спостерігаємо за новинами з фронту, розуміємо, що коїться, наприклад, на сході, що там підрозділи дійсно перебувають довготривалий час в таких складних умовах, і вони дійсно потребують відновлення, – пояснила Гуменюк потребу в створенні мобілізаційного ресурсу.
За її словами, бійці потребують виведення з зони активних бойових дій, а також – перебування певний час на більш спокійній території, відновлення сил, а потім лиш повернення на позиції. Щоб це відбувалось, формують мобілізаційний ресурс.
– Наразі ми спостерігаємо все ж таки падіння ентузіазму у цієї категорії населення, які вже, як то кажуть, зрозуміли для себе, що можуть цілком і в умовах війни співіснувати в цивільному житті і не поспішають прийти до центру комплектування, надати про себе дані, – розповіла керівниця пресцентру ОК “Південь”.
Водночас вона зауважила, що дійсно у багатьох є документи, підстави отримати відтермінування залучення до мобілізації. І вони цілком законним способом можуть це надати встановленим порядком і уникнути тієї самої мобілізації, якої вони не хочуть.
Також читайте: За добу Сил оборони відбили російські атаки в 16 населених пунктах.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”
Звичайно не має ентузіазму. А звідки він візьметься, якщо здорові хлопи з окупованих областей, вони ж “біженці”, шастають по клубах і барах, а мобілізують чоловіків з областей, без бойових дій, причому сімейних.