“Золото” й “бронзу” привезли черкаські велосипедисти з чемпіонату України

Черкаські спортсмени Віталій Новаковський і Карина Потьомко вибороли нагороди чемпіонату України з велоспорту.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Чемпіонат України в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок, чоловіків до 23 років, юніорів та юніорок відбувся 12-18 червня у місті Турка Львівської області. Участь у чемпіонаті взяли 15 черкаських спортсменів, із нагородами – двоє.

Віталій Новаковський на п'єдисталі

Віталій Новаковський став чемпіоном України серед чоловіків у роздільному старті на дистанції 40 кілометрів. Спортсмен показав результат 51,42 с, обігнавши суперника з Тернополя на одну хвилину. Завдяки цьому результату Новаковський представлятиму збірну України на чемпіонаті світу, який цьогоріч відбудеться у Великій Британії.

Катерина Потьомко

Карина Потьомко серед юніорок виборола бронзову медаль у груповій гонці. Дівчина подолала дистанцію 60 кілометрів. Її результат 01:47:06.

Додамо, за нагороди змагань боролися 130 велосипедистів із 17 команд та областей України.

Нагадаємо, понад пів сотні рятувальників змагалась на всеукраїнському чемпіонаті в Черкасах.