Українці, які залишились удома, сподіваються на швидшу перемогу, ніж ті, хто живе у Європі

Україна, Херсона, прапор України в Херсоні

Фото з телеграм-каналу Володимира Зеленського

Більшість громадян, які не виїхали з України через війну, сподіваються на швидшу перемогу, ніж ті українці, які перебувають у Європі.

Такі результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

Серед українців, які перебувають вдома, 32 % вважають, що Україні для перемоги потрібно півроку-рік, 30 % – більше року, 17 % вірять, що перемога настане за кілька місяців або й менше.

Водночас серед українців в Європі переважає думка, що для перемоги потрібно більше року – 40 %, 23 % вважають, що на це потрібно півроку-рік, і лише 12 % вірять в перемогу в найближчій перспективі. 3 % українців у Європі взагалі не вірять в перемогу України. В Україні таких – 1 %.

Згідно з результатами опитування українці, які вірять у відносно короткі терміни досягнення перемоги, проживають у центрі, на заході та на півдні країни. Менш оптимістичні або ж невизначені оцінки дають жителі сходу та столиці.

Додамо, опитування “Підтримка Європейських Союзів” тривало 4-10 липня 2023 року. Аудиторія – українці віком від 18 років і старші, які знайшли тимчасовий прихисток у країнах Європи після 24 лютого 2022 року. Результати зважені з використанням актуальних даних UNHC. Географія країн: 31 країна Європи. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Онлайн-опитування відбувалось на платформі онлайн-досліджень Rating Online. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,2%. 

Також читайте: Українців закликають формувати резерв для роботи на звільнених територіях.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *