Кабінет Міністрів розширив перелік сфер, працівники яких можуть бути заброньовані та встановив терміни розгляду держорганами звернень підприємств, установ і організацій щодо визначення їх критично важливими.
Про це повідомили в пресслужбі Міністерства економіки України.
Відтепер звернення підприємств, установ і організацій щодо визначення їх критично важливими має бути розглянуте держорганами до 10 робочих днів з моменту подання документів.
Щоб підприємство отримало статус критично важливого й отримало право на бронювання, воно має відповідати трьом або більше критеріям із семи.
Окрім того, ухвалені урядом зміни передбачають:
- суми ЄСВ відтепер будуть враховувати в одному з критеріїв для визначення підприємства критично важливим. Нагадаємо, що критерій передбачає сплату підприємством протягом звітного податкового року податків, зборів, платежів на суму понад 1,5 млн. євро.
- підприємства ветеринарної медицини, казенних підприємств пробірного контролю тощо можуть бути визнані критично важливими у разі відповідності двом або більше критеріям;
- застосування єдиного підходу до визначення кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню і працюють в органах місцевого самоврядування та в державних органах.
Як писав “18000”, 4 листопада Верховна Рада визначила порядок бронювання військовозобов’язаних.
Пізніше Кабінет Міністрів визначив перелік підприємств та організацій, які є критично важливими для української економіки і керівники яких можуть забронювати своїх працівників.
Також читайте: У Мінсоцполітики скоротили перелік громадян, які будуть отримувати допомогу як переселенці.
Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу