Орієнтувальники Черкащини повернулись із нагородами чемпіонату України

Черкаські спортсмени

Два черкаські спортсмени вибороли медалі чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування відбувся 11-16 липня в селі Троянів Житомирської області. У ньому змагались 18 команд та близько 360 спортсменів зі всієї країни.

Черкащину представляли 14 спортсменів, двом із них вдалося вибороти нагороди:

• на скороченій дистанції бронзовим призером став Євгеній Завалко у групі Ч-16;
  • на середній дистанції – також бронза у Максима Березняка;

Тимофій Різник, Поліна Бідненко та Максим Сухенко посіли четверті місця в своїх вікових групах.

Загалом збірна команда Черкаської області в загальному заліку виборола п’яти місце серед 18 команд.

Нагадаємо, два спортсмени з Черкас та їхні тренери отримуватимуть стипендію.

18000 і Хамаза збирають 2 мільйони на ЗСУ. Ваш донат допоможе “Знайти і знищити ворога”. Монобанка – ТУТ

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм