Черкащанка виборола медаль чемпіонату Європи з кікбоксингу

Віторія Боярченко

Спортсменка Вікторія Боярченко здобула “срібло” на чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики міської ради Черкас.

Чемпіонат серед дітей, кадетів та юніорів приймав Стамбул із 25 серпня до 3 вересня. У турнірі взяли участь 2015 спортсменів із 38 країн, зокрема, збірна України.

У складі національної збірної змагалася вихованка КДЮСШ “Вулкан” – Вікторія Боярченко, яку тренує Олександр Литвиненко. Дівчина з-поміж старших юніорів у розділі “Фул-контакт” виборола срібну медаль.

За результатом змагань українські спортсмени здобули 45 медалей: 17 золотих, 11 срібних та 17 бронзових, і посіли шосте місце в командному заліку.

Також читайте: Які позашкільні гуртки обрати для дітей у Черкасах.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”