У Золотоноші відбувся футбольний турнір серед дітей

Черкасиенергозбут став спонсором дитячого турніру з футболу, що тривав у місті Золотоноша.

Про це пишуть на сайті компанії.

У змаганнях брали участь три команди: ДЮСШ “Чорнобай”, ФК “СпортКідс” і команда господарів змагань. Змагалися діти 2016-2017 року народження.

Першість тривала у формі турніру, де кожна команда зіграла дві гри. Матчі закінчилися з рахунками:

• ФК “СпортКідс” – ДЮСШ “Чорнобай” 0:1;
  • ДЮСШ “Чорнобай” – ДЮСШ Золотоноша 4:1;
  • ДЮСШ “Золотоноша” – ФК “СпортКідс” 2:4.

За підсумками змагань переможцем стала команда ДЮСШ “Чорнобай”, друге місце посіла команда ФК “СпортКідс”, третє – господарі змагань ДЮСШ “Золотоноша”.

“ТОВ “Черкасиенергозбут”, яке вже не перший рік підтримує дорослу команду Золотоніської ДЮСШ “Титани”, цього разу виступило спонсором і дитячого турніру адже це майбутні гравці наших підопічних”, – йдеться в повідомленні.

*Реклама

“18000” проводить опитування аудиторії, щоб стати цікавішими і кориснішими для вас. Воно є анонімним і займе близько п’яти хвилин вашого часу. Заповнити анкету