Черкаська міська рада купує папір від фірми, що веде бізнес в росії (доповнено)

Департамент соцполітики Черкаської міської ради закупляє канцелярського приладдя на мільйон гривень.

Інформація про закупівлю опублікована на Prozorro.

Закуповують офісний папір, ручки, стержні до ручок, підстругачки, календарі, конверти, маркери, коректори, степлери, скоби, ножиці, олівці, лінійки, зошити, щоденники тощо.

Участь в аукціоні взяли два учасники. Дешевшу пропозицію від «Компанія Укрканцторг» за 914 тисяч гривень замовник відхилив, оскільки за 4 дні після після повідомлення про намір укласти договір учасник не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, які б перешкоджали укладенню договору з переможцем торгів.

Переможцем став ФОП Олександр Морєнков із пропозицією в 1,045 мільйона гривень.

Морєнков зареєстрований в Черкасах і має угод на 5 мільйонів гривень. Договір з міською радою – найбільший для нього.

Згідно з договором, найбільша сума коштів піде на придбання офісного паперу. 2500 пачок будуть коштувати 577 тисяч гривень (по 231 гривні за пачку, в якій 500 аркушів) з ПДВ.

У складі пропозиції Морєнков надав сертифікат на папір торгової марки Smart Line Jet від фірми Europapier. Europapier входить у групу Heinzel, що працює в росії і володіє ООО «Европапир». У червні «Европапир» брала участь у виставці RosUpack.

Для порівняння, «Компанія Укрканцторг» пропонувала папір Paperline із Індонезії.

Щодо цін. Черкаський ЦНАП купив папір такої ж щільності, але меншої білизни «Multioffice» за 141 грн (без ПДВ), Новодмитрівська сільрада – за 158 грн (з ПДВ).

Зрештою, ГУНП купило папір офісний по 112 гривень за пачку з ПДФ. Він такої ж ваги, дещо тонший і менш яскравий.

Закон не передбачає чіткого механізму, як замовникам відхиляти пропозиції з товарами компаній, які спонсорують війну. Однак деякі замовники прописують у тендерній документації, що тендерні пропозиції учасників, що пропонують товари виробництва компаній, що спонсорують війну  будуть відхилені.

Наприклад, Злочівська сільрада під час закупівлі систем відеоспостереження встановила таку вимогу з посиланням на реєстр міжнародних спонсорів війни визначеними Національною агенцією з питань запобігання корупції. Антимонопольний комітет України визнав таку вимогу правомірною. 

Додамо, згодом у департаменті соцполітики відреагували на цей матеріал. У повідомленні йдеться:

“Згідно з переліком «Міжнародні спонсори війни», розробленим Національним агентством з питань запобігання корупції, група компаній Heinzel, до складу якої входить і EUROPAPIER, у переліку компаній відсутня.

Згідно з інформацією, отриманою від Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, інформація про корупційні або пов’язані з корупційними правопорушення у ФОП Моренков Олександр Євгенійович відсутня”.

Також у департаменті детальніше пояснили, чому скасували дешевшу пропозицію від ТОВ “Компанія Укрканцторг”.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Просимо звернути увагу на спростування даного матеріалу. Про це йдеться на фейсбук-сторінці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради http://surl.li/opffk
      та на офіційному сайті http://surl.li/opfgw

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *