Хакери розсилають військовослужбовцям ЗСУ повідомлення зі шкідливим програмним забезпеченням під виглядом рекрутингу до 3‐ої окремої штурмової бригади та Армії оборони Ізраїлю ЦАХАЛ.
Про це повідомили в Держспецзв’язку.
Уже зафіксовано серію кібератак. Зловмисники розсилають повідомлення військовослужбовцям у месенджері Signal. Вони містять файли‐архіви, запуск вмісту яких призведе до зараження комп’ютера шкідливими програмами Remcosrat і Reversessh.
При цьому назви та вміст архівів зловмисники намагаються зробити цікавими для військових – «опитування полоненого», «геолокації», «команди кодування», «позивні» тощо.
У разі виявлення підозрілої активності на комп’ютерах і в інформаційно‐комунікаційних системах Збройних сил України просять інформувати Центр кібербезпеки ІТС (в/ч А0334; email: [email protected]).
Нагадаємо, понад 2100 тіл громадян залишаються неідентифіковані в Україні.
Єдиний телеграм‐канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на «18000 | Шо там у Черкасах?»



