Фаховість і сучасність: як працює “ОН Клінік” у Черкасах із 13-річним досвідом

Он Клінік у Черкасах

Упродовж тринадцяти років черкащани користуються послугами медичного центру “ОН Клінік Черкаси”. Місцева клініка є частиною мережі з понад двадцяти закладів в Україні та ще трьох у Європі. За роки в медичному центрі отримали допомогу понад 155 000 пацієнтів. Лікарі медцентру постійно обмінюються досвідом із колегами, а керівництво забезпечує заклади сучасним обладнанням. Усе для того, аби комплексна медична допомога була доступна кожному, хто її потребує.

Про кваліфікованих спеціалістів, фахове лікування інтимних захворювань, власну лабораторію та онлайн консультації навіть з-за кордону розповідає “18000”. 

В “ОН Клінік Черкаси” діє 22 відділення з кваліфікованими лікарями 

Історія медичного центру “ОН Клінік” в Черкасах розпочалася ще в 2011 році. Тут обслуговують усіх, хто звертається: жителів міста та області, після повномасштабного вторгнення серед пацієнтів з’явилися внутрішньо переміщені особи, нині побільшало звернень від військових. 

У черкаському медцентрі працюють 22 відділення. У них лікують, зокрема, проктологічні захворювання, гінекологічні, шлунково-кишкового тракту, нервової, серцево-судинної, ендокринної систем тощо. Також надають допомогу в лікуванні дерматологічних захворювань, шкіри голови та волосся, вирішують проблеми з ожирінням, цукровим діабетом, щитовидною залозою.

Дерматоскопія

Крім того, пацієнти можуть зробити на місці УЗД, ендоскопію та ЕКГ, за потреби пройти фізіопроцедури, звернутися до хірурга чи травматолога, отримати лікувально-оздоровчий масаж. 

– На момент відкриття в Черкасах ми були першою спеціалізованою клінікою з проктології. Тільки в нас було відеообстеження. Тоді багатьом пацієнтам допомогли зберегти час в лікуванні онкозахворювань, – розповідає директорка “ОН Клінік Черкаси” Світлана Панченко. – Нині нашими основними напрямами залишаються прокологія, а ще – урологія, гінекологія, дерматологія та гастроентерологія. Немалий потік пацієнтів звертається до травматологічного, фізіотерапевтичного відділень.

Кваліфіковану допомогу надають у медцентрі понад 25 фахівців лікарського персоналу. Перед тим, як розпочати роботу в “ОН Клінік”, лікарі проходять відбір із кількома етапами. 

– Наші майбутні колеги мають співбесіду спершу з HR-спеціалістом, а потім із медиками вищих категорій, які затверджують кандидатуру на посаду лікаря. Також наші фахівці часто відвідують інші клініки мережі, щоб отримати практичний досвід від більш досвідчених лікарів. Наш персонал постійно удосконалює навички, навчається, деякі колеги відвідують закордонні конференції, – розповідає керівниця медцентру. 

Сучасне обладнання та власна лабораторія 

Плазмоліфтинг

Медичний центр має власну лабораторію. Так вдається виявити маркери захворювання і контролювати ефективність лікування, економлячи час. Світлана Панченко акцентує, що це зручно і для пацієнтів, і для лікарів. 

– Якщо лікар призначив пацієнту аналіз, він може здати його одразу, не шукаючи клінік в інших районах міста. Медик може сам зробити, наприклад, урологічний чи гінекологічний забір, якщо він не потребує підготовки, й одразу передати його у лабораторію, – пояснює пані Світлана. – Тому власна лабораторія допомагає лікарям, зокрема, швидше призначити лікування й допомогти пацієнту, якщо він звертається з гострою проблемою.

У лабораторії досліджують низку аналізів: крові, сечі, калу, спермограму, також можна перевірити кількість мікроелементів, ферментів та антитіл. А ще пацієнти мають можливість протестуватися на COVID-19. 

Якщо йдеться про зручність та якість, варто звернути увагу на обладнання медцентру. Тут стежать за тим, аби техніка була новою і сучасною. “ОН Клінік” має і діагностичне, і терапевтичне обладнання. 

Новий апарат УЗД 2023 року випуску дозволяє робити широкий спектр ультразвукових обстежень.

Апарат УЗД

В урологічному відділенні працює доплерографія (оцінює стан судин і швидкість кровотоку), в гінекологічному є кольпоскопія (огляд піхви та шийки матки), в проктологічному – відеоректоскопія (дослідження внутрішньої поверхні прямої кишки). Крім цього, можна оцінити стан шкіри за допомогою дерматоскопії, а стан волосистої частини голови покаже трихоскопія. 

Лікарі використовують ударно-хвильову терапію в урології й травматології. Застосовують і лазерну вапоризацію в проктології – видалення патологічних тканин. Існує також малоінвазивна хірургія, яку використовують у хірургії, проктології, гінекології, урології, дерматології для видалення утворень на шкірі, статевих органах. 

Апарат-лазер

– Часто за допомогою діагностичного обладнання такого як ендоскоп та відеоректоскоп лікарі виявляють онкологію, на жаль. Іноді під час дерматоскопії лікарі помічають меланому шкіри, тоді пацієнтів відправляють в онкодиспансер на подальше обстеження та лікування, – пояснює директорка “ОН Клінік Черкаси”.

Особливості лікування у фізіотерапевтичному і травматологічному відділеннях 

Одним із відділень, яке часто приймає пацієнтів, є фізіотерапевтичне. Тут проводять маніпуляції для лікування гінекологічних, урологічних, неврологічних, дерматологічних та отоларингологічних, травматологічних захворювань. Сучасне обладнання BTL, яким оснащений фізіотерапевтичний кабінет, дозволяє проводити лікування магнітотерапією, лазеротерапією, ультразвуком та електрофорезом.

У травматологічному відділенні, віднедавна здійснюють тропоколагенову терапію. Ця процедура передбачає введення тропоколагену в міжсуглобові, навколосуглобові та міжхребцеві ділянки тіла. 

– Таку процедуру проводить наш лікар вищої категорії. Він працює з колагеном топової якості, результативність якого доведеного в низці європейських клінічних досліджень. Відомо, що така маніпуляція не призводить до жодних побічних і алергічних реакцій. Її застосовують від болю в суглобах для лікування гриж, протрузій хребта, запалень опорно-рухового апарату, – розповідає травматолог Олександр Островський.

Крім тропоколагенової терапії, лікар-травматолог проводить лікувальні блокади, плазмоліфтинг, ударно-хвильову терапію суглобів. 

Ударно-хвильовий апарат

Важливою особливістю в роботі щодо інтимних обстежень клініка має непорушне правило – гарантована конфіденційність. 

– Інколи рідні пацієнтів хочуть дізнатися результати аналізів чи консультаційні висновки, але ми не надаємо таку інформацію. Її можна отримати лише за письмової згоди пацієнта, – зауважує уролог Андрій Залозний. 

Дистанційна консультація, знижки та співпраця з НСЗУ

“ОН Клінік” подбав і про зручні можливості запису на прийом для пацієнтів. Це можна зробити цілодобово за номером колцентру 0 800 300 700 або на сайті в кабінеті пацієнта чи в чат-боті телеграму. Оператори проконсультують, чи можна вирішити проблему хворого в медцентрі та до якого лікаря йому краще звернутися. Якщо пацієнт уже лікується, але в нього виникла гостра проблема, його з’єднають із лікарем в будь-який час. Також працює служба контролю якості, де реагують на побажання пацієнтів і приділяють час кожному зверненню.

Консультацію фахівців медцентру можна отримати дистанційно навіть із-за кордону. 

– Лікарі консультують пацієнтів у межах свого робочого часу. Якщо людина вперше хоче проконсультуватися, тоді оператор організовує процес звернення, і лікар зв’яжеться з хворим у зручному для нього форматі, – пояснює директорка медцентру Світлана Панченко. – Багато пацієнтів, які отримують меддопомогу дистанційно, звертаються з-за кордону, адже там непросто швидко потрапити до лікаря. 

Водночас у клініку в Черкасах стали частіше звертатися військові. Вони зазвичай роблять тут комплексні аналізи. А ще отримують допомогу дерматолога, гастроентеролога, проктолога, уролога. До речі, військові можуть скористатися 10 % знижкою, дія якої розповсюджується на всі послуги. Також 10 % знижка на лікування передбачена для пенсіонерів і людей із інвалідністю першої-третьої групи. 

Незабаром у медцентрі планують приймати і дітей. Для цього “ОН Клінік” готується до співпраці з Національною службою здоров’я України. Робота над цим вже триває. А після отримання відповідної ліцензії з лікарями клініки можна буде укласти декларацію як із сімейними. 

Лікар вимірює тиск

– Пацієнти часто відкладають свій візит до лікаря, а це загрожує ускладненням чи переходженням хвороби у хронічну стадію. Якщо говорити про більш серйозні випадки, якими займаються, наприклад, у відділенні проктології, то люди часто можуть доводити себе до анемії, великої втрати крові, життя з цілодобовим болем, утворенням свищів та інших неприємних ускладнень. Не раз наші пацієнти у вдячних відгуках лікарям писали, що жили з болем роками, а після лікування відчули зовсім іншу якість життя, – підсумовує директорка “ОН Клінік” у Черкасах Світлана Панченко. 

*Реклама 

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *