Серед опитаних черкасців 19 % вважають, що якість облаштування укриттів є поганою. Ще 19 % оцінили облаштування бомбосховищ на «жахливо».
Такі результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», пише «18000».
Також 17 % жителів Черкас вважають, що укриття облаштовані на оцінку «середньо».
Водночас 7 % опитаних відповіли, що бомбосховища облаштовані «добре» і лише 1 % поставив оцінку «відмінно».
Ще 10 % зазначили, що «послуга недоступна», а 28% опитаних не змогли відповісти на запитання.
Додамо, опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Інформацію збирали у 21 місті України (Київ та усі обласні центри, де безпекова ситуація дозволяла провести дослідження) з 13 квітня до 14 травня 2024 року за допомогою face‐to‐face інтерв’ю вдома у респондентів.
Вибірка складалася з 16,800 постійних жителів 21 міст від 18 років і старше. Для забезпечення репрезентативності вибірки було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення. Вибірка була розподілена у відповідності із поділом міст Центральною виборчою комісією на виборчі округи. Для процедури відбору респондентів були використані випадковий маршрут і правило дня народження. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5 %.
Читайте також: Більшість черкасців середньо оцінили якість доріг у місті (опитування).
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?».




