Українська збірна з фехтування здобула перше “золото” на Олімпійських іграх

українські фехтувальниці здобули золото на Іграх в Парижі

Українська збірна здолала у фіналі збірну Південної Кореї та здобула перемогу у командних змаганнях з фехтування.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці НОК України.

Українки змагалися із командою Південної Кореї, яка раніше здолала збірну Франції. Українська збірна виборола перемогу з рахунком 45:42. Ольга Харлан перемогла у фінальному поєдинку, загалом спортсменка отримала вже шосту медаль на Олімпійських іграх.

збірна України отримала золото в Парижі

Нині Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова мають звання олімпійських чемпіонок у командній шаблі. Аліна Комащук та Олена Кравацька стали дворазовими призерками Олімпійських ігор.

Нагадаємо, черкащанин Ілля Ковтун посів четверте місце у фіналі Олімпійських ігор.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю