«Файно Маркет» встановив рекорд із найбільшого борщу та зібрав 76 072 грн для ЗСУ в Черкасах (ФОТО)

Файно маркет встановлення рекорду в Черкасах

У суботу, 14 вересня, у Черкасах відбувся благодійний захід, що увійшов до національної історії — команда мережі магазинів «Файно маркет», приготувала 2 030 літрів червоного борщу, встановивши рекорд України.

Експерт національного рекорду України Марк Орловський виміряв точну кількість страви та зафіксував рекорд «Найбільший обʼєм червоного борщу для ЗСУ».

– Але це був не просто борщ, а справжній символ підтримки наших захисників, спосіб згуртувати людей та відзначити День борщу в Україні. Для нашої мережі це дуже значуща подія, адже робити свій внесок у перемогу – одна з наших головних цілей розвитку. Усі кошти будуть направлені на виготовлення комплектів радіокерування для ГО «ЧІМ», – поділилася менеджерка з маркетингу «Файно маркет» Каріна Рудік.

Файно маркет готує найбільший об'єм борщу в Черкасах

Із самого ранку в парку «Долина троянд» закипіла робота  — з 6‐ї години кухарі почали готувати борщ, використавши величезну кількість інгредієнтів:

– Для того, щоб приготувати 2 тонни борщу ми використали 150 кг моркви та цибулі, 240 кг картоплі, 250 кг квасолі, 100 кг буряка і 300 кг свіжого м’яса. Та головний секретний інгредієнт – це щира любов до української кухні та країни від наших кухарів, – розповів директор з виробництва «Файно маркет» Андрій Харитоненко.

Черкасці смакують борщ 15 вересня 2024

Гості могли не лише скуштувати рекордну страву, а й долучитися до благодійної справи — вартість однієї порції борщу становила символічні 30 гривень. Черга за борщем не закінчувалася протягом усього дня, на захід завітало близько пʼяти тисячі людей.

Виступ у Долині троянд

ГО «Культура» допомогла організувати благодійний ярмарок hand‐made виробів, таким чином придбавши унікальні речі, можна було долучитися до загального збору – виробники перераховували 30 % від кожного продажу.

Ярмарка в Долині троянд

Для найменших відвідувачів працювали розважальні локації з аніматорами, веселими іграми подарунками та смаколиками. Також на окремій зоні для дітей організовано конкурс малюнків «Намалюй свій найсмачніший борщ». 

Протягом усього заходу для гостей виступали місцеві музичні групи та талановиті виконавці – Ігор Трухань, дует «Барви Черкащини», Лариса Веселова та Олександр Шнайдер та гурт «Shuffle». 

Рекорд найбільший об'єм червоного борщу

За підсумками благодійного заходу «Файно маркет» спільно з волонтерами зібрали 76 072 грн для закупівлі необхідного обладнання для ЗСУ. Усі зібрані кошти передали для ГО «ЧІМ», що займається виготовленням радіокомплектів. 

*Реклама

Читай «18000» у вайбері. Лише головні новини про Черкаси та область

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини