У Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі відбулося прощання із захисниками Андрієм Гранатовим та Ігорем Тітовим.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Як йдеться в дописі, молодший сержант Андрій Гранатовий народився та виріс у Черкасах. Навчався у місцевій спеціалізованій школі №27. Після вступив до Черкаського медичного коледжу, де здобув спеціальність військового фельдшера. На початку повномасштабного вторгнення добровільно приєднався до лав ЗСУ. Служив на посаді старшого бойового медика стрілецької роти. Захисникові було 49 років.
Старший солдат Ігор Тітов також народився у Черкасах. Навчався в місцевій загальноосвітній школі №24. Потім вступив до Черкаського професійного ліцею, де здобув спеціальність зварювальника. Потім закінчив університет навчання робітників ЧДЖПП “Житлосервіс”. Здобув спеціальність верстатника деревообробних верстатів третього розряду. Працював на посаді торгового представника у ТОВ “Ходак”. У війську був сапером інженерно-саперного взводу. Захисникові був 31 рік.
Як зазначили у Свято-Михайлівському соборі, захисників поховають на місцевому кладовищі №4.
Свято-Михайлівський гарнізонний собор: прощання
Як писав “18000”, відтепер прощання із загиблими військовими відбуватимуться у гарнізонному Свято-Михайлівському соборі. Раніше вони були на площі Слави, біля Свято-Троїцького храму.
Також у церкві для сімей захисників організовуватимуть різні гуртки, недільну та іконописну школи тощо.
Історія Свято-Михайлівського гарнізонного собору
Нагадаємо, що “18000” розповів про історію виникнення та подальшу долю Свято-Михайлівського собору, який перейшов до ПЦУ 17 жовтня.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”