Замість 2 мільйонів – сто тисяч: черкаський лікар, якого підозрюють у підробленні документів, сплатить заставу

Черкаська обласна лікарня

Лікаря Черкаської обласної лікарні підозрюють у підроблені документів

У Черкасах лікаря-невропатолога підозрюють у підробленні медичних документів за кошти, щоб чоловіки мали змогу ухилитися від мобілізації. Лікарю призначили заставу. 

Про це йдеться в ухвалі Соснівського районного суду, пише “18000”. 

Покази свідка

Свідок під час досудового розслідування розповів, що лікар-невропатолог Черкаської обласної лікарні запропонував йому допомогу в отриманні відстрочки від мобілізації за станом здоров’я. За цю послугу підозрюваний просив 2 000 доларів. Свідок зазначив, що надалі його консультували під час проходження військово-лікарської комісії. 

У підсумку, за словами чоловіка, лікар-невропатолог вніс до висновку ВЛК неправдиві відомості про наявність захворювань. 

Про що клопоче слідча

До суду надійшло клопотання про призначення запобіжного заходу підозрюваному у вигляді 2 мільйонів 60 тисяч гривень застави. 

У протоколі зазначили, що під час обшуків у будинку лікаря-невропатолога знайшли 86 800 гривень, 1 950 євро та 50 500 доларів. Водночас у шафі, біля робочого місця лікаря, знайшли консультаційні висновки 19 чоловікам. 

Що каже підозрюваний

Підозрюваний у судовому засіданні пояснив, що за будь-якого обраного запобіжного заходу він не ухилятиметься від проведення досудового розслідування. Зазначив, що сплатити 2 мільйони застави не зможе, оскільки не має таких коштів, а серед доходів – зарплата та пенсія близько 6 000 гривень. Лікар додав, що частина знайдених під час обшуків грошей – його заощадження, ще частина – заощадження сина та дружини. 

Як дізнався “18000” за допомогою порталу “Судова влада”, підозрюваного звати Микола Туз. Він працює в Черкаській обласній лікарні. 

Рішення суду

Суд задовільнив клопотання частково. Замість 2 мільйонів 60 тисяч призначив запобіжний захід у вигляді 102 952 гривень застави. Водночас підозрюваного зобов’язали:

  • прибувати до слідчого, прокурора та суду за першим викликом;
  • не виїжджати із населеного пункту без дозволу;
  • утримуватися від спілкування зі свідком;
  • повідомляти про зміну місця проживання, роботи та контактного номера;
  • здати на зберігання до відповідних органів документи, які дозволяють виїхати з України.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційній інстанції. 

Також читайте: Рішення МСЕК перевірять щодо 1700 посадовців.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

коментарі
1 Коментар
  1. Черговий пшик,нічого йому не буде.Держава вся проникла корупцією.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *