
Наслідки атаки ворога на Черкаси
У Черкасах унаслідок ворожої атаки ударними БпЛА пошкоджено житлові будинки та вибито пів сотні вікон.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
«Цієї ночі вибуховою хвилею, зокрема, пошкоджено житлову інфраструктуру в обласному центрі: багатоповерхівку та кілька приватних будинків. За попередніми даними, вибито з пів сотні вікон», – зазначив Ігор Табурець.

У Черкасах унаслідок атаки ворога вибито вікна
Нині триває обстеження території та актування завданої шкоди. Водночас мер Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що з понеділка власники пошкоджених осель мають звернутися в департамент ЖКК Черкаської міської ради, щоб отримати компенсацію на заміну скла.

Червоний хрест допомагає постраждалим від атаки
Атака на Черкаси та область 25 січня
Нагадаємо, що у Черкасах та області ворог цілив по критичній інфраструктурі під час повітряної тривоги вночі 25 січня. Частину абонентів, зокрема, в обласному центрі знеструмлено.
Рятувальники ліквідували пожежу на площі 200 квадратних метрів. Минулося без постраждалих.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


