
Авто, яким керував нетверезий водій у Черкасах
Інспектори зупинили автомобіль «ВАЗ» за порушення ПДР на вулиці Оборонній у Черкасах 27 січня. Водій був нетверезим.
Про це повідомили на фейсбук‐сторінці патрульної поліції Черкаської області.
Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд у лікаря‐нарколога. Водій відмовився.
Також інспектори встановили, що громадянин позбавлений права керування транспортними засобами на 10 років. Крім того, його притягали до відповідальності за відповідне правопорушення.
На 49‐річного водія автомобіля «ВАЗ» поліцейські склали протоколи:
- за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння);
- за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) КУпАП.
Читайте також: На Черкащині зафіксували найменше офіційно нетверезих водіїв.
Більше фото‐ та відеоконтенту – в інстаграмі «18000».


