Підозрюваного у підпалі автомобілів військових жителя Уманщини будуть судити

Затриманий житель Уманщини

Проти жителя Уманщини скерували обвинувачення суду за підпал автомобілів

До суду скерували обвинувачення проти 25‐річного жителя Уманщини, якого підозрюють у підпалі автомобіля військовослужбовця ЗСУ.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, у серпні 2024 року чоловік почав співпрацювати із представниками російських спецслужб. Через месенджери він приймав замовлення, а після здійснював підпали автомобілів військовослужбовців.

Щоб здійснити задумане, він заздалегідь підготував засоби маскування та розпалювання вогню.

Затриманий за підпал автомобілю

Підозрюваний отримував замовлення підпалювати автомобілі від росіян

Жителя Уманщини звинувачують у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, а також умисного пошкодження чужого майна (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114–1, ч. 2 ст. 194 КК України).

Санкція ч. 1 ст. 114–1 КК України передбачає позбавлення волі від 5 до 8 років, а санкція ч. 2 ст. 194 КК України передбачає позбавлення волі від 3 до 10 років. Увесь період розслідування чоловік утримувався під вартою.

Читайте також: Оформлювала інвалідність за 7000 доларів: медпрацівниці оголосили підозру (ФОТО).

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини