
У «Черкасиводоканал» запускають систему дистанційного керування
У КП «Черкасиводоканал» впроваджують автоматизовану систему керування за технологією SCADA. Завдяки ній усі процеси контролюватимуть дистанційно.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Диспетчерська система в режимі реального часу відслідковує роботу насосних станцій. Якщо виникає несправність, то оператор діагностує й усуває її за кілька натискань кнопок.
«Модернізовані об’єкти забезпечують надійне водопостачання навіть під час відключень світла — завдяки генераторам і розумним системам керування», – йдеться у повідомленні.
Також точне дозування реагентів дозводить покращити якість питної води. Завдяки GPS‐моніторингу транспорту у «Черкасиводоканал» зможуть керувати роботою службових авто.
Читайте також. Тарифи на воду: скільки платять за водопостачання у різних районах Черкаської області.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


