
Які «шахеди» атакують Черкащину
Ворог почав робити із «шахедів» скиди тубусів, які начинені вибухівкою або шрапнеллю. Ці боєприпаси можуть залишатися і після влучань БпЛА.
Про це в коментарі журналісту «18000» розповів заступник командира ДФТГ із роботи з мобільно‐вогневими групами Черкащини Василь Могильний.
За його словами, росіяни інколи начиняють тубуси та безпосередньо запчастини БпЛА отруйними та хімічними речовинами, що викликають опіки. Не винятком є використання легкозаймистих сумішей для спричинення пожеж.
У бойовій частині БпЛА переносить вибухівку від 30 до 90 кілограмів.
Як росіяни модернізували «шахеди»?
Ворог стрімко нарощує темпи виробництва БпЛА та постійно модернізує технічні показники безпілотників. Про це свідчить й антирекорд, коли за одну ніч росіяни запустили по Україні 728 БпЛА. Крім зміни тактики польоту, додають також і нові механізми для більшого ураження населення.
Детальніше про те, як змінюються «шахеди», читайте у статті «18000».
Читайте також: На Черкащині знешкодили чотири ворожі дрони
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


